Політика Конфіденційності

ФОП "ТОВМАШЕНКО" (далі - "Адміністратор") забезпечує конфіденційність персональних даних користувачів (далі - "персональні дані", "особиста інформація" або "особисті дані"), які можуть бути ідентифіковані яким-небудь чином при використанні цього веб-сайту www.onenroll.com (далі - "Сайт") або при замовленні послуг через Сервіс OnEnroll.com (далі - "Сервіс").
Адміністратор зберігає за собою право змінювати чинну Політику конфіденційності у будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення. Будь-які зміни умов Політики конфіденційності будуть розміщені на цьому Сайті і будуть дійсними з моменту публікації. Подальше використання Сервісу після внесення будь-яких змін до Політики конфіденційності означає беззастережне прийняття користувачем (клієнтом) таких змін.

Отримання і обробка персональних даних

Адміністратор здійснює обробку персональних даних Користувачів Сервісу на умовах, що є предметом чинної Політики конфіденційності. Користувач приймає умови цієї Політики конфіденційності з моменту початку користування Сервісом шляхом реєстрації на Сайті або оформлення онлайн-заявки, або звернення в кол-центр. Використовуючи послуги Сервісу (реєструючись на сайті, оформлюючи онлайн-заявку, звертаючись в кол-центр Сервісу), Користувач підтверджує, що надає Адміністраторові згоду (дозвіл) на обробку його персональних даних будь-яким способом, передбаченим положеннями Закону України "Про захист персональних даних". Користувач погоджується з тим, що Адміністратор має право на зберігання і обробку, у тому числі і автоматизовану, будь-якої інформації, що відноситься до його персональних даних, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, поширення (у тому числі передачу мережею Інтернет), знеособлення, блокування, знищення персональних даних, наданих Користувачем. При цьому, Адміністратор зобов'язується забезпечити конфіденційність і безпеку при обробці персональних даних.

Персональні дані, надані Користувачем при використанні Сервісу, використовуються задля:
- надання обраної Користувачем послуги;
- надання Користувачеві доступу до Сайту і для поліпшення якості Сервісу;
- надання Персональних даних Користувача обраному Користувачем закладу;
- створення облікового запису Користувача на Сайті, і отримання з його допомогою прав доступу до сервісів Особистого кабінету Користувача;
- інформування Користувача про зміни або доповнення до Сервісу, а також про наявність будь-яких послуг, що надаються Адміністратором;
- оцінки рівня обслуговування, моніторингу і оптимізації різних варіантів обслуговування;
- здійснення маркетингових заходів Адміністратора;
- подання претензії і відповіді на подані претензії;
- захисту прав і законних інтересів користувачів і третіх осіб відповідно до чинного законодавства України.

Адміністратор має право використати Персональні дані Користувача для електронної розсилки новин і спеціальних пропозицій, оформлення замовлення і надання послуг.

Згода на збір і використання інформації

При використанні сервісів Сайту, Адміністратор просить надати Персональну інформацію Користувача, яка використовується для активації облікового запису Користувача на Сайті, надання Користувачеві Сервісів, взаємодії з Користувачем з приводу стану його облікового запису, і для інших цілей, викладених в чинній Політиці конфіденційності. Ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти і інші відомості про Користувача можуть знадобитися для надання доступу до Сервісу. Також Користувачеві пропонується створити пароль для доступу в Особистий кабінет, який також є частиною облікового запису Користувача. Надаючи особисту інформацію, Користувач добровільно погоджується на збір, використання і розкриття такої особистої інформації. Надаючи особисту інформацію, Користувач підтверджує, що досяг повнолітнього віку і є дієздатним громадянином України.

Розкриття інформації

Адміністратор має право розкривати Персональні дані користувачів третім особам тільки для надання послуг Сервісу або у випадках, передбачених чинним законодавством України. Цей Сайт може містити посилання на інші сайти, і Адміністратор не несе відповідальності за політику конфіденційності або зміст інших сайтів.

Безпека і відповідальність

Адміністратор вживає всіх можливих заходів для відвернення несанкціонованого доступу до Персональних даних користувачів Сайту, але при цьому Адміністратор попереджає, що ніяка передача даних через Інтернет, мобільний пристрій або через безпровідний пристрій не можуть гарантувати 100-відсоткової безпеки. Адміністратор не несе відповідальності за точність і повноту Персональних даних або іншої інформації, наданої Користувачем або третіми особами. Користувач несе відповідальність за надання недостовірних персональних даних або використання персональних даних третіх осіб згідно з чинним законодавством України. Адміністратор наполегливо рекомендує не розголошувати свій пароль облікового запису Користувача на Сайті. Адміністратор не несе відповідальності за використання третіми особами інформації, яку Користувач надав третім особам. Також Адміністратор не несе відповідальності за зміст особистої інформації або іншої інформації, яку Користувач отримав від третіх осіб.